Menu
Your Cart

Değerlerimiz

DEĞERLERİMİZ;

DÜRÜSTLÜK

Müşterilerimize, kamuya ve diğer tüm paydaşlarımıza karşı her zaman dürüst olmak.

 

ÇEVRECİLİK

Doğayı tüm bileşenleriyle bir bütün olarak görüyor, bugünümüz ve geleceğimiz için korunmasını kutsal bir değer ve görev kabul ediyoruz. Tüm iş süreçlerimizi bu bakış açısıyla oluşturuyor ve geliştiriyoruz.

 

YENİLİKÇİLİK

Teknolojinin ve değer yargılarının hızla değiştiği günümüzde ülkemize, müşterilerimize ve diğer paydaşlarımıza yüksek değerler üretecek yenilikçi bakış açısına sahip olmak.

 

ÇÖZÜM ODAKLILIK

İş hayatının ve sosyal ilişkilerin son derece karmaşık hale geldiği günümüzde sürdürülebilir başarı için pozitif perspektif ve çözüm odaklı yaklaşıma sahip olmak.

 

DEĞER ÜRETMEK

Ülkemize, müşterilerimize ve çalışanlarımız dahil tüm paydaşlarımıza, işimizin her aşamasında yüksek değerler üretmek faaliyetlerimizin temelini oluşturur.

 

HIZ

Zaman en değerli sermayedir, işimiz ve müşterilerimiz için her bir dakikanın ne kadar önemli olduğunun farkındayız,  tüm iş süreçlerimizde zaman israfını ortadan kaldırmak ve hizmeti tam zamanında vermek önemli amaçlarımızdandır.

 

GERÇEKÇİLİK

Gerçekçi olmayan vaatlerden, işlerden ve amaçlardan kaçınmak her şeyden önce müşterilerimize, çalışanlarımıza, paydaşlarımıza ve işimize olan saygımızın ifadesidir.

 

TASARRUF

Değer ve verimlilik üretmeyen her harcamanın dünyamız, ülkemiz ve şirketimiz için israf ve kayıp olduğunun bilincindeyiz.

 

İSTİKRAR

Değerlerimize bağlılık ve müşteri odaklı çalışma anlayışımızda süreklilik ve istikrar sahibi olmak.